Szkolenie podnoszące kompetencje cyfrowe

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 08.06.2026 r. rozpocznie się Szkolenie podnoszące kompetencje cyfrowe w ramach Projektu „Aktywna Ja” nr FEWM.07.02-IP.01-0061/25. Szkolenie ma na celu rozwój praktycznych umiejętności komputerowych, niezbędnych w codziennym życiu i pracy, szczególnie w kontekście transformacji cyfrowej rynku pracy.

Uczestniczki zostały telefonicznie poinformowane o miejscu i terminie odbywania się zajęć. Harmonogram realizacji wsparcia zamieszczony został w zakładce HARMONOGRAMY.